Oferta

Co to elastomer? Jest to powłoka ochronna 3 razy grubsza od ceramiki, dzięki czemu posiada właściwości samoregeneracyjne. Mniejsze i średnie zarysowania pod wpływem ciepła się po prostu wchłaniają, dzięki czemu lakier pozostaje długi czas wolny od zarysowań.

Dowiedz się więcej

Folia PPF, a dokładniej Paint Protection Film, to innowacyjna forma zabezpieczenia lakieru samochodowego i nie tylko. Jej główną funkcją jest zapewnienie ochrony przed rysami, odpryskami czy owadami. Folia nie tylko chroni przed promieniami UV, które powodują matowienie i blaknięcie lakieru, ale również pozwala na utrzymanie wartości samochodu, co jest istotne przy ewentualnej odsprzedaży.

Dowiedz się więcej

Wnętrze samochodu jest równie ważne, co lakier. Spędzając wiele czasu w aucie powinniśmy zwracać szczególną uwagę na zabezpieczenie wnętrza, aby niestraszne mu były kolejne lata eksploatacji. Oferujemy nie tylko szczegółowe czyszczenie wnętrza samochodu – w tym elementów plastikowych – ale również pranie tapicerki, a także czyszczenie i zabezpieczanie skór.

Dowiedz się więcej

Powłoka ceramiczna to specjalny preparat, który aplikuje się na lakier w celu utworzenia dodatkowej warstwy ochronnej.  „Ceramika” wiąże się z lakierem, tworząc bardzo twardą i trwałą warstwę. Dzięki temu staje się on bardziej szklisty, odporniejszy na zarysowania oraz wpływ czynników atmosferycznych. Zabezpieczony lakier staje się również mniej podatny na działanie soli drogowej czy na plamy po ptasich odchodach.

Dowiedz się więcej

Korekta lakieru to zabieg polegający na zniwelowaniu niedoskonałości lakieru takich jak: zarysowania, zmatowienie, wżery oraz hologramy. Takie defekty powodują, że lakier traci głębię i blask. Korekta lakieru różni się zakresem prac, w zależności od stanu lakieru. Dokładamy szczególnych starań do tego, aby usunąć jak największą ilość uszkodzeń przy jak najmniejszej ingerencji w grubość oraz trwałość lakieru.

Dowiedz się więcej

Marine detailing pozwala przygotować łódź, jacht czy motorówkę do sezonu żeglarskiego i zabezpieczyć ją przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych.Dobry marine detailing nie tylko spowoduje, że Twoja łódź będzie się wyjątkowo prezentować, ale także wpłynie na jej wartość rynkową nawet po kilku latach użytkowania.

Dowiedz się więcej

Zadbamy o Twój pojazd.
Umów się na wizytę i porozmawiajmy o tym, co możemy zrobić dla Twojego auta.
Dziękujemy! Oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe!
O nie! Coś poszło nie tak, spróbuj ponownie.